Site Haritası
TÜRKİYENİN HER YERİNDEN BAYAN ELEMAN ARANIYOR.!!!.. - Tekirdağ İntoko Türkiye

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN BAYAN ELEMAN ARANIYOR.!!!..

İlan No 975937
88.246.241.61
Telefon 05063537696
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 11-11-2017
İlan İli / İlçesi Tekirdağ /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN BAYAN ELEMAN ARANIYOR

ARANAN KRİTERLER

İNTERNETİ VE BİLGİSAYARI OLAN    

Düzgün Konuşma karşı tarafa pozitif  etki bırakabilen 

Klavye Hakimiyeti güçlü olan bayanlar

18 İle 50 Yaş Arası 

Çalışma prensiplerine uyan 

Bayan Personeller arıyoruz Haftalık Ödeme ile ödemelerinizi alabilirisiniz 

5 Dakika Kayıt Hemen Kazanmaya Başlıyorsunuz

KENDİ EVİNİZDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞARAK PARA KAZANMAK İSTEYEN 

EV HANIMI, ÖĞRENCİ VS, İŞ ARAYAN TÜM ARKADAŞLAR YAŞ SINIRI 18-50 DİR 

ÖDEMELERDE AKSAKLIK OLMADAN HER HAFTA ALABİLECEĞİNİZ 

GÜVENLİ BİR ORTAMSA ARADIĞINIZSİZDE ARAMIZA KATILIN!!!

                                                     ( çalışırken ister yazılı, ister sesli çalışabilirsiniz )

Çalışma Saatlerinizi Siz Belirliyorsunuz 

Ödemelerinizi Her Hafta Çarşamba Günleri Alıyorsunuz

İster Evinizden İster Ofisinizden İster Tatilde Bile Çalışabileceğiniz Bir iş Fırsatı

Parttime yada Fulltime Çalışma İmkanı Çalışma Zamanını Kendin Ayarla

İhtiyacın Kadar Çalış İstediğin Zaman Kendinize İzin Verin 

Kısacası Patron Sizsiniz

7 Yıllık Çalışanlarına Verdiği Güven

Sizide Çalışma Arkadaşlarımızın Arasında Olmak İster Misiniz 

 

 

Nerede çalışıcaksınız?

 

 Çalışanlarımız, kendi evlerinde genel ahlak kurallarına uygun olarak görüşme ederler. Nasıl kazanç sağlarım? Kazanç sağlamanız için 2 seçeneğimiz mevcuttur. Çalışanlar online olduğu süreye göre ve yaptığı birebir  görüşmeleri için ödeme almaktadır. Genel odada ahlaka aykırı durumlar sergilemek yasaktır. Konuşmalarınıza ve giyiminize önem vermeniz gerekmektedir.Birebir görüşme ise tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır her şey sizin kontrolünüzdedir. 

 

Genel sistem ?

 

Genel sistem bütün üyeleri ile ister sesli,ister yazılı ve görüntülü görüştüğünüz yaptığınız odadır. Bu odada herkes ile görüşme yapabilirsiniz. Odanızda istemediğiniz bir üyeyi odadan atabilirsiniz

 

Birebir görüşme ?

 

Sadece 2 kişinin bire bir görüntülü yazışabileceğiniz odadır. Bu oda tamamen sizin kontrolünüz altında gerçekleşmektedir. İstemediğiniz bir kişi ile görüşmeye bilir odanızdan atabilirsiniz

 

Kazanç nasıl hesaplanır?

 

Birebir görüşme ücreti saat başı 25 TL özel sistem ödemeleri haftalık, birebir görüşmede kalma sürenize göre hesaplanır, Günde 4 saat özel sisteme geçseniz en basitinden günde 100 tl kazanırsınız.buda ayda ortalama 3.000 tl eder... 

 

1) Çalışırken kendi evinizden istediğiniz gün ve saatte çalışabilirsiniz çalışma şekli size kalmıştır,( ister gece -ister gündüz fark etmez vede kota sistemi yoktur yani,mesala bugün girdiniz yarın giremiyeceksinz 2 gün sonra gireceksiniz vs .size kalmıştır.)

 

2) Çalışırken kimseye YÜZ GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ kameranız açık olmak zorunda size doğru,gerçek olduğunuz bayan olduğunuz anlaşılacak şekilde olması yeterlidir mesala omuz hizasında,çene hizasında ayarlayabilirsniz YÜZÜNÜZÜ GÖSTERMEYECEK ŞEKİLDE. 

 

3) Size çalışmanız için bir isim ( rumuz ) verilir ve çalışmaya başlarsınz size dair gerçek bilgiler ASLA OLMAZ ! 

 

4) Kıyafet konusunda serbstsinz ,ister boğazlı kazak,ister tişört,ister kot pantolon,ister etek,ister dikkat çekecek kıyafet size kalmıştır zorlama olmaz,vede zaten aşırı açık kıyafet giydiğinzde uyarılırsnz.

 

SIKCA SORULAN SORULAR 

 

1-) Çalışırken yüz göstertmek mecburimidir? HAYIR bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir şeydir. İsterseniz gösterir yada gizlersiniz. 

 

2-)Birebir görüşmeye alan kişi benden farklı taleplerde bulundu ne yapmalıyım? Birebir görüşme tamamen sizin kontrolünüz altındadır. Üyelerle görüşme şeklinizde birebir görüşmeye müdahale edemiyoruz. İstediğiniz tarz görüşmelerde bulunabilirsiniz. Herhangi bir zorunluluk yoktur. 

 

3-) Sadece birebir görüşmede kalmak istiyorum. Direk birebir görüşmede  beklesem olur mu? Böyle bir şey mümkün değildir. Öncesinde genel odada konuştuğunuz üyelerden birisinin kredi satın alarak sizi birebir görüşmeye davet etmesi gerekmektedir. 

 

4-) Para kazanabilecek miyim? Emin olun bunu göreceksiniz. Belki günde 2-3 saat kalış sürenize göre 4-5 saat birebir görüşmeden çıkmayacaksınız. 

 

5-) Siz bizim birebir görüşmede ve genel odada ne kadar süre kaldığımızı nereden bileceksiniz? Sistemimiz bunu sizin rumuzunuza göre otomatik hesaplamaktadır ve kendi profilinizden bakabilirsiniz zaten ne kadar kazandığınızı 

 

6-) Ne kadar birebir görüşmede veya genel odada kaldığımı nereden bileceğim? Giriş yaptığınızda kontrol panelinizde anlık olarak ne kadar genel odada ve birebir görüşmede kaldığınızı ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. 

 

7-) İstediğimiz saatte çalışabilirmiyiz?

 Evet, istediğiniz saatte girebilir ve çıkabilirsiniz. 

 

8)Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? 

 

Ödemeler Haftalık her Çarlşamba yapılmaktadır saat 13:00 ile 14 arası başlar saat 17:00 ya kadar sürer yapilmaktadir Sizden isteyeceğimiz bir hesaba ister size ister başkasına ait olsun fark etmez hesap,sizede sorulmaz zaten bu kişi sizmisiniz diye,yeterki siz ödemenizi verdiğiniz hesaptan sorunsuz alabilirsiniz.

                                                                                            İLETİŞİM İÇİN 

                                                                            TELEFONDAN / whatsapp 0    5   0 6   3 5 3    7  6   9 6