Site Haritası
Şirketimizde Davetlerde Toplantılarda Eşlik edebilecek Yardımcı Bayan Asistan ve Sekreter Arıyorum. - İstanbul İntoko Türkiye

Şirketimizde Davetlerde Toplantılarda Eşlik edebilecek Yardımcı Bayan Asistan ve Sekreter Arıyorum.

İlan No 927008
88.225.71.25
Telefon ayaz_hakan_soydere@hotmail.com
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 12-04-2017
İlan İli / İlçesi İstanbul /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması
Merhabalar, 

Ben Ayaz uzun boylu orta kiloda genç kumral ela gözlere sahip üniversite Ekonomi mezunu yabancı dil bilgisi olan bankacılık sektöründe çalışan yakışıklı sempatik sevecen daha doğrusu kendini bilen ortama göre oturmasını kalkmasını seven diksiyonu düzgün iyi görünümlü bir fiziği vücudu olan modern yaşamayı ve sağlıklı beslenmeyi bir felsefe haline getirmiş vakit buldukça doğa sporları ve yürüyüşleri ile ilgilenen denizi yüzmeyi sinemayı seven kibar, romantik eğlenceli bir bayana nasıl davranılması gerektiğini bilen hoş görülü düzenli bir yaşantısı olan biriyim.  Yakışıklı erkekten korkmayan bir erkeğin sevgisine, aşkına, ilgisine, tutkusuna, sıcaklığına dokunuşuna ihtiyaç duyan samimi bir bayan ile arkadaşlık yapmayı ve ilişki kurmayı düşünüyorum. 

Yaş aralığı kriter belirtmek istemiyorum.Çünkü insanın her yaşta güzel olabileceğini ve her yaşın kendine özgü özelliğinin ve güzelliğinin olduğunu düşünüyorum. Ayrıca zaten burada herkes iş adamı olmuş çıkmış bayanlar gerçek insanlarla görüşür ve tanışırlar.Parayla da bir bayanı elde edemezsiniz o isterse bedeni ile olur ruhu ile olmaz.Aradaki fark bu. Unutmayın Bir bayanı saçlarının arasına bıraktığınız küçük bir çiçek güzel bir öpücük bile dünyanın en güzel kadını yapar. Ve Ayrıca karşınızdakinin bir bayan olduğunu unutmayın.Onların ceketlerini giymelerine yardım edin. Saçlarıyla oynayıp uzun uzun yüzlerini seyrettin.Alından öpün. Birlikteyken kaldırımın dış tarafından yürüyün.Çiçek verin.Yemekte iken son lokmanızı ona yedirin.ve kapılarını açın.En önemlisi değer verin. Sevgiyi paylaşmayı bilin. Etkileşim olursa tanışır, görüşürüz. 

Not: Ücret karşılığı görüşmek isteyen borç para isteyen kişiler lütfen bana yazmayın vaktinizi boşuna harcamayın.Bu ortamda zaten kalitesiz insanlar çok var onlar size yardımcı olacaktır. 

Sevgiyle kalın, 

Saygılarımla. 

ayaz_hakan_soydere@hotmail.com