Site Haritası
İskitler Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik İskitler Servisi - Ankara İntoko Türkiye

İskitler Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik İskitler Servisi

İlan No 701561
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

 

 

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

                        

İskitler Arçelik servisi(Arçelik servisimizin İskitler Semtine hizmet veren ekibi), İskitler ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

İskitler Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • İskitler Arçelik kombi servisi

İskitler Arçelik kombi servisi, İskitler Arçelik kombi bakımı, İskitler Arçelik periyodik kombi bakımı, İskitler Arçelik kombi montajı, İskitler Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • İskitler Arçelik klima servisi

İskitler Arçelik Klima Servisi,İskitler semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren İskitler Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, İskitler Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • İskitler Arçelik beyaz eşya servisi

İskitler Arçelik beyaz eşya servisi olarak, İskitler Arçelik beyaz eşya bakımı, İskitler Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,İskitler Arçelik beyaz eşya montajı,İskitler Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

İskitler Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • İskitler Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • İskitler Arçelik Buzdolabı Servisi
  • İskitler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • İskitler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • İskitler Arçelik Fırın Servisi

İskitler Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, İskitler Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. İskitler Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

İskitler Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

İskitler Arçelik Servisi Etiketler

İskitler Arçelik Servisi,İskitlerda arçelik servisi, İskitler Arçelik Klima Servisi, İskitler Arçelik Kombi Servisi, İskitler Arçelik Beyaz Eşya Servisi, İskitler Arçelik Buzdolabı Servisi, İskitler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, İskitler Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, İskitler Arçelik Su Sebili Servisi, İskitler Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, İskitler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, İskitler Arçelik Teknik Servisi, İskitler Arçelik Servis, İskitler Arçelik Teknik Servis