Site Haritası
Dışkapı Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Dışkapı Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Dışkapı Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Dışkapı Servisi

İlan No 701558
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

 

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

                        

Dışkapı Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Dışkapı Semtine hizmet veren ekibi), Dışkapı ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Dışkapı Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Dışkapı Arçelik kombi servisi

Dışkapı Arçelik kombi servisi, Dışkapı Arçelik kombi bakımı, Dışkapı Arçelik periyodik kombi bakımı, Dışkapı Arçelik kombi montajı, Dışkapı Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Dışkapı Arçelik klima servisi

Dışkapı Arçelik Klima Servisi,Dışkapı semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Dışkapı Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Dışkapı Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Dışkapı Arçelik beyaz eşya servisi

Dışkapı Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Dışkapı Arçelik beyaz eşya bakımı, Dışkapı Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Dışkapı Arçelik beyaz eşya montajı,Dışkapı Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Dışkapı Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Dışkapı Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Dışkapı Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Dışkapı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Dışkapı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Dışkapı Arçelik Fırın Servisi

Dışkapı Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Dışkapı Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Dışkapı Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Dışkapı Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Dışkapı Arçelik Servisi Etiketler

Dışkapı Arçelik Servisi,Dışkapıda arçelik servisi, Dışkapı Arçelik Klima Servisi, Dışkapı Arçelik Kombi Servisi, Dışkapı Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Dışkapı Arçelik Buzdolabı Servisi, Dışkapı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Dışkapı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Dışkapı Arçelik Su Sebili Servisi, Dışkapı Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Dışkapı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Dışkapı Arçelik Teknik Servisi, Dışkapı Arçelik Servis, Dışkapı Arçelik Teknik Servis