Site Haritası
Aktaş Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Aktaş Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Aktaş Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Aktaş Servisi

İlan No 701555
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

 

 

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Aktaş Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Aktaş Semtine hizmet veren ekibi), Aktaş ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Aktaş Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Aktaş Arçelik kombi servisi

Aktaş Arçelik kombi servisi, Aktaş Arçelik kombi bakımı, Aktaş Arçelik periyodik kombi bakımı, Aktaş Arçelik kombi montajı, Aktaş Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Aktaş Arçelik klima servisi

Aktaş Arçelik Klima Servisi,Aktaş semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Aktaş Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Aktaş Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Aktaş Arçelik beyaz eşya servisi

Aktaş Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Aktaş Arçelik beyaz eşya bakımı, Aktaş Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Aktaş Arçelik beyaz eşya montajı,Aktaş Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Aktaş Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Aktaş Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Aktaş Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Aktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Aktaş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Aktaş Arçelik Fırın Servisi

Aktaş Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Aktaş Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Aktaş Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Aktaş Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Aktaş Arçelik Servisi Etiketler

Aktaş Arçelik Servisi,Aktaşda arçelik servisi, Aktaş Arçelik Klima Servisi, Aktaş Arçelik Kombi Servisi, Aktaş Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Aktaş Arçelik Buzdolabı Servisi, Aktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Aktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Aktaş Arçelik Su Sebili Servisi, Aktaş Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Aktaş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Aktaş Arçelik Teknik Servisi, Aktaş Arçelik Servis, Aktaş Arçelik Teknik Servis