Site Haritası
Doğukent Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Mamak Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Doğukent Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Mamak Servisi

İlan No 701551
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

 

 

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Doğukent Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Doğukent Semtine hizmet veren ekibi), Doğukent ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Doğukent Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Doğukent Arçelik kombi servisi

Doğukent Arçelik kombi servisi, Doğukent Arçelik kombi bakımı, Doğukent Arçelik periyodik kombi bakımı, Doğukent Arçelik kombi montajı, Doğukent Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Doğukent Arçelik klima servisi

Doğukent Arçelik Klima Servisi,Doğukent semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Doğukent Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Doğukent Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Doğukent Arçelik beyaz eşya servisi

Doğukent Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Doğukent Arçelik beyaz eşya bakımı, Doğukent Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Doğukent Arçelik beyaz eşya montajı,Doğukent Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Doğukent Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Doğukent Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Doğukent Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Doğukent Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Doğukent Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Doğukent Arçelik Fırın Servisi

Doğukent Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Doğukent Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Doğukent Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Doğukent Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Doğukent Arçelik Servisi Etiketler

Doğukent Arçelik Servisi,Doğukentda arçelik servisi, Doğukent Arçelik Klima Servisi, Doğukent Arçelik Kombi Servisi, Doğukent Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Doğukent Arçelik Buzdolabı Servisi, Doğukent Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Doğukent Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Doğukent Arçelik Su Sebili Servisi, Doğukent Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Doğukent Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Doğukent Arçelik Teknik Servisi, Doğukent Arçelik Servis, Doğukent Arçelik Teknik Servis