Site Haritası
Kırkkonaklar Arçelik Servisi 374 46 38 Beko Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Kırkkonaklar Arçelik Servisi 374 46 38 Beko Servisi

İlan No 701549
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

 

 

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Kırkkonaklar Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Kırkkonaklar Semtine hizmet veren ekibi), Kırkkonaklar ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Kırkkonaklar Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Kırkkonaklar Arçelik kombi servisi

Kırkkonaklar Arçelik kombi servisi, Kırkkonaklar Arçelik kombi bakımı, Kırkkonaklar Arçelik periyodik kombi bakımı, Kırkkonaklar Arçelik kombi montajı, Kırkkonaklar Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Kırkkonaklar Arçelik klima servisi

Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi,Kırkkonaklar semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya servisi

Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya bakımı, Kırkkonaklar Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya montajı,Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Kırkkonaklar Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Kırkkonaklar Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Kırkkonaklar Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Kırkkonaklar Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kırkkonaklar Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Kırkkonaklar Arçelik Fırın Servisi

Kırkkonaklar Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Kırkkonaklar Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Kırkkonaklar Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Kırkkonaklar Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Kırkkonaklar Arçelik Servisi Etiketler

Kırkkonaklar Arçelik Servisi,Kırkkonaklarda arçelik servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Kombi Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Buzdolabı Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Su Sebili Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Teknik Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Servis, Kırkkonaklar Arçelik Teknik Servis