Site Haritası
Dikimevi Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Dikimevi Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Dikimevi Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Dikimevi Servisi

İlan No 701541
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Dikimevi Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Dikimevi Semtine hizmet veren ekibi), Dikimevi ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Dikimevi Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Dikimevi Arçelik kombi servisi

Dikimevi Arçelik kombi servisi, Dikimevi Arçelik kombi bakımı, Dikimevi Arçelik periyodik kombi bakımı, Dikimevi Arçelik kombi montajı, Dikimevi Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Dikimevi Arçelik klima servisi

Dikimevi Arçelik Klima Servisi,Dikimevi semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Dikimevi Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Dikimevi Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Dikimevi Arçelik beyaz eşya servisi

Dikimevi Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Dikimevi Arçelik beyaz eşya bakımı, Dikimevi Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Dikimevi Arçelik beyaz eşya montajı,Dikimevi Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Dikimevi Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Dikimevi Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Dikimevi Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Dikimevi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Dikimevi Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Dikimevi Arçelik Fırın Servisi

Dikimevi Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Dikimevi Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Dikimevi Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Dikimevi Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Dikimevi Arçelik Servisi Etiketler

Dikimevi Arçelik Servisi,Dikimevida arçelik servisi, Dikimevi Arçelik Klima Servisi, Dikimevi Arçelik Kombi Servisi, Dikimevi Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Dikimevi Arçelik Buzdolabı Servisi, Dikimevi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Dikimevi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Dikimevi Arçelik Su Sebili Servisi, Dikimevi Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Dikimevi Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Dikimevi Arçelik Teknik Servisi, Dikimevi Arçelik Servis, Dikimevi Arçelik Teknik Servis