Site Haritası
Emek Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Emek Servisi - Ankara İntoko Türkiye

Emek Arçelik Servisi 374 46 38 Arçelik Emek Servisi

İlan No 701523
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Emek Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Emek Semtine hizmet veren ekibi), Emek ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Emek Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Emek Arçelik kombi servisi

Emek Arçelik kombi servisi, Emek Arçelik kombi bakımı, Emek Arçelik periyodik kombi bakımı, Emek Arçelik kombi montajı, Emek Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Emek Arçelik klima servisi

Emek Arçelik Klima Servisi,Emek semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Emek Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Emek Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Emek Arçelik beyaz eşya servisi

Emek Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Emek Arçelik beyaz eşya bakımı, Emek Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Emek Arçelik beyaz eşya montajı,Emek Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Emek Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Emek Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Emek Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Emek Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Emek Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Emek Arçelik Fırın Servisi

Emek Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Emek Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Emek Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Emek Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Emek Arçelik Servisi Etiketler

Emek Arçelik Servisi,Emekda arçelik servisi, Emek Arçelik Klima Servisi, Emek Arçelik Kombi Servisi, Emek Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Emek Arçelik Buzdolabı Servisi, Emek Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Emek Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Emek Arçelik Su Sebili Servisi, Emek Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Emek Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Emek Arçelik Teknik Servisi, Emek Arçelik Servis, Emek Arçelik Teknik Servis