Site Haritası
Maltepe Arçelik Beko Servisi 374 46 38 - Ankara İntoko Türkiye

Maltepe Arçelik Beko Servisi 374 46 38

İlan No 701516
31.223.30.76
Telefon 03123744638
Skype İlan Sahibini Skype İle Ara
İlan Tarihi 27-08-2016
İlan İli / İlçesi Ankara /
Ücret Lütfen İletişime Geçiniz
İlan Açıklaması

     BARIŞ TEKNİK SERVİSİ

BEYAZ EŞYA & KOMBİ & KLİMA

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

0312 374 46 38 – *** 479 90 20

baristeknikservis@hotmail.com

 

Maltepe Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Maltepe Semtine hizmet veren ekibi), Maltepe ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Maltepe Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Maltepe Arçelik kombi servisi

Maltepe Arçelik kombi servisi, Maltepe Arçelik kombi bakımı, Maltepe Arçelik periyodik kombi bakımı, Maltepe Arçelik kombi montajı, Maltepe Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Maltepe Arçelik klima servisi

Maltepe Arçelik Klima Servisi,Maltepe semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Maltepe Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Maltepe Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sincan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Maltepe Arçelik beyaz eşya servisi

Maltepe Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Maltepe Arçelik beyaz eşya bakımı, Maltepe Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Maltepe Arçelik beyaz eşya montajı,Maltepe Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Maltepe Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Maltepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Maltepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Maltepe Arçelik Fırın Servisi

Maltepe Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Maltepe Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Maltepe Arçelik Servisi'nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Maltepe Arçelik Servisi Etiketler

Maltepe Arçelik Servisi,Maltepeda arçelik servisi, Maltepe Arçelik Klima Servisi, Maltepe Arçelik Kombi Servisi, Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi, Maltepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Maltepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Maltepe Arçelik Su Sebili Servisi, Maltepe Arçelik Çamaşır Kurutucusu Servisi, Maltepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi, Maltepe Arçelik Teknik Servisi, Maltepe Arçelik Servis, Maltepe Arçelik Teknik Servis