Site Haritası
Reklam | intoko | Ücretsiz Seri İlan Sitesi | İntoko kijiji | intokokijiji.com.tr

İlanduvari.com  Kullanım Şartları

Tanıtım

İlanduvari.com Sitesine hoş geldiniz. Bizi  ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlanduvari.com ’a girmekle , aşağıda verilen şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu Şartlar İlanduvari.com’un herkes için uygun ve güvenilir bir yer olmasını sağlamak için düzenlenmiştir

İlanduvari.com’un Kullanımı:

Uygun kategoride veya alanda giriş  yapmalı  ve aşağıda belirtilen uygunsuz davranışlardan uzak kalmalısınız.

·          Kanunlara aykırı davranış sergilemek veya kurallarımızı ve yasak içerik ilkelerimizi ihlal etmek.

·          Yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek.

·          Üçüncü bir kişinin haklarını çiğnemek.

·          Mesaj sağanağı yapmak, mektup zincirleri göndermek veya piramit şemaları dağıtmak.

·          İlanduvari.com ’a veya kullanıcılarının mallarına veya haklarına zarar verecek virüsler veya başka teknolojiler dağıtmak.

·          Alt yapımıza makul olmayan ölçülerde yüklenmek veya İlanduvari.com’un normal bir biçimde çalışmasına engel olmak.

·          Başka kişilere ait içerikleri veya kişisel verileri kopyalamak, değiştirmek , işleme almak veya dağıtmak.

·          Kendi rızaları olmadan başka kişiler hakkında email adresleri de dahil olmak üzere bilgi toplamak veya sonuçlarını almak.

İlanduvari.com’un Kötüye Kullanımı

Sitemizin düzgün bir şekilde çalışmasına hep birlikte sahip çıkmak amacıyla lütfen karşılaştığınız problemleri veya inciltici ya da sarsıcı  içerikleri bize bize bildiriniz. İlkelerimize ters düşen davranışlar sergilediği veya problem yarattığı düşünülen kullanıcıları İlanduvari.com’dan uzak tutmak için hizmetlerimizi kısıtlayabilir ya da sona erdirebilir , içerikleri uzaklaştırabilir ve teknik veya yasal adımlar atabiliriz. Ancak bir kullanıcıyı İlanduvari.com ’dan uzak tutmaya yada tutmamaya karar versek bile kullanıcıların İlanduvari.com’u izinsiz veya yasalara aykırı bir şekilde kullanmalarından dolayı İlanduvari.com olarak herhangi bir sorumluluğumuz olmadığını tüm mesuliyetin ilgili kullanıcıya ait olduğunu bildiririz.

Ücretler ve Hizmetler

İlanduvari.com’u kullanmak genel olarak ücretsizdir. Belirli hizmetler için ücret talep edebiliriz. Eğer kullandığınız hizmet ücretli ise bu ücreti gözden geçirmek ve kabul etme olanağınız bulunacaktır. Ücretler konusundaki değişiklikleri sitede yayınlayarak bildiririz. Ücretlerimizi promosyon amacıyla ya da yeni bir hizmetimiz için geçici olarak değiştirebiliriz.

Ücretlerimizin geri ödemesi olmayıp, vadesi geldiğinde ödemekle yükümlü olursunuz. Eğer ödemezseniz aldığınız hizmeti kısıtlayabilir. Eğer ödeme şekliniz başarısız olursa ya da hesabınız gecikmiş ise borçlu olduğunuz tutarı diğer tahsil yolları ile tahsil edebiliriz. (180 günden fazla geciken ödemeleri, PayPal Hesap bakiyenizden borç miktarı kadar düşebiliriz.)